Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową serię urządzeń siłowni zewnętrznych, która dzięki unikalnej stylistyce i konstrukcji jest zupełną nowością na dotychczasowym rynku. Inspiracją do stworzenia nowej serii było nasze międzynarodowe, ponad dziesięcioletnie doświadczenie owocujące produkcją ponad 13 tysięcy urządzeń tego typu.

Nasze produkty tworzone w Mszanie Dolnej cechuje trwałość konstrukcji, bezawaryjność, dbałość o detale, solidność wykonania oraz zgodność z atestami i najwyższymi standardami jakości, co potwierdzają systematycznie przeprowadzane kontrole i audyty zewnętrzne.

Jako jedyny zakład produkcyjny w Polsce posiadamy pełną certyfikację Międzynarodowego Systemu Zarządzania ISO w obszarze zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, jakością oraz środowiskiem. Obecnie o wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez naszą firmę świadczy certyfikacja w następującym obszarze:
  • PN-EN ISO 9001:2009 
  • PN-EN ISO 14001:2005
  • PN-N-18001:2004 
  • BS OHSAS 18001:2007


Najnowsza seria urządzeń jest również zgodna z normą PN-EN 16630:2015 dotyczącą wyposażenia siłowni plenerowych zainstalowanych na stałe.

Strategią naszej firmy jest działalność zgodna z najwyższymi międzynarodowymi standardami oraz spełnianie stale rosnących oczekiwań naszych Klientów.

Naszą załogę tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy zdobyli swoje doświadczenie m.in. dzięki wieloletniej współpracy z polskimi i zagranicznymi kontrahentami w zakresie produkcji oraz obróbki materiałów.


Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wyposażony w urządzenia do obróbki metalu i drewna, dzięki czemu jesteśmy w stanie samodzielnie wykonać każdy produkt od podstaw.

Proces technologiczny zawsze dobieramy indywidualnie do wymogów klienta oraz zgodnie z przeznaczeniem produktu. W przypadku wdrażania nowych produktów wykonujemy wzory na podstawie dostarczonej dokumentacji i sugestii klienta.

Jesteśmy w stanie wykonać także pełną dokumentację techniczną przy zastosowaniu zaawansowanych programów graficznych. Nasi pracownicy wykonują wzory oraz oprzyrządowanie niezbędne do dalszej produkcji seryjnej. Na każdym etapie służymy wsparciem technicznym, wiedzą i doświadczeniem, tak aby wybrać najbardziej optymalne rozwiązania. Wdrożenie wyrobu do produkcji poprzedzone jest akceptacją przez klienta wzoru referencyjnego.


Szczegółowo przeprowadzony proces kontroli daje nam pewność, że każdy produkt, który wysyłamy do klienta spełnia najwyższe standardy jakości. Dzięki temu nasze produkty objęte są kilkuletnią gwarancją.

Kontakt
logo
+48 18 33 10 070
+48 18 33 10 016
kontakt@mtgym.pl